אודות המועדון

about-image

מועדון הסיוף תל אביב הוקם בשנת 2006 על ידי דורון לויט.
דורון, אלוף ישראל בדקר 8 פעמים, חבר בנבחרות ישראל וקפטן נבחרת הבוגרים בשנים 2005-2011, חזר מארה"ב שם למד במכללת סיינטג'והנס בשנת 2005. בשנת 2006 פתח דורון את מועדון הסיוף תל אביב, כאשר חזונו היה פיתוח ענף הסיוף ועידוד הנוער לספורט באיזור תל אביב. הבית הראשון של המועדון היה ברמת אביב ג, שם פעל המועדון בשנים 2006-2010.

 

בשנת 2010 עבר המועדון למיקומו הנוכחי, במרכז תל אביב. מטרות המועדון מבוססות על נסיונו של דורון כסייף בזירה הלאומית והבינלאומית בת 25 שנים, הטמעת ערכים לשאיפה למצוינות תוך כדי מוסר אימונים גבוה באווירת אימונים חברותית, מעודדת ומגובשת. במועדון, ילדים החל מגיל 7 ועד 70 מגיעים על מנת ללמוד ולהיחשף לספורט המרהיב והאצילי- הסיוף.

 

כל סייף שנכנס בדלת המועדון, מביא את האישיות הייחודית שלו, ובעזרתה, מפתח את סגנון הסיוף המתאים לו. מטרת המועדון, היא לעודד כל ילד להשתמש בנקודות החוזקה  אצלו בשביל להילחם לנצחון על מסלול הסיוף. סגנונו של דורון כסייף היה התקפי, אולם ישנם סייפים בעלי אוריינטציה הגנתית יותר, חלקם יותר טקטיים ויש כאלו שרוח הלוחם קיימת אצלם באופן טבעי. הדבר החשוב ביותר שכל סייף יצמח ויפתח את הסגנון המתאים לו על פי אישיותו והכלים העומדים לרשותו